Самостіна робота для 11 класу за параграфами 6,7,8 підручник О.В.Гісем

 1. 5 березня 1953 р. в СРСР оголосили ….( про смерть Й. Сталіна.)
 2. зробила можливими перші кроки з …..( десталінізації)
 3. процес ліквідації найбільш одіозних проявів сталінського режиму, що відбувався в СРСР після смерті Й. Сталіна. Здійснювалася непослідовно і мала обмежений характер.                               ( десталінізація)
 4. У вересні 1953 р…… обрали першим секретарем ЦК КПРС. (М. Хрущова)
 5. повне або часткове звільнення від покарання та його правових наслідків, пом’якшення покарання, а також зняття судимості з осіб, що відбули покарання. (амністія)
 6. заходи з відновлення доброго імені й прав осіб, необгрунтовано притягнутих до кримінальної відповідальності як за життя, так і після їхньої смерті. (реабілізація)
 7. У 1954 р. під час урочистого святкування 300-річчя возз’єднання України з Росією було …. передано до складу УРСР. (Крим)
 8. у широкому розумінні: пом’якшення державного контролю над різними сферами суспільного життя: політикою, економікою, пресою тощо. (лібералізація)
 9. У промисловості нове керівництво звернуло увагу на необхідність запровадження у виробництво досягнень НТР, яка в цей час охопила провідні країни світу. Разом із цим уперше на порядку денному постала проблема диспропорції між виробництвом засобів виробництва…назвіть дві группи у промисловості (група товарів А і група товарів Б)
 10. У 1955 р. у світі вперше дізналися про те, що у СРСР існують (ГУТАБ)
 11. безмірне звеличення особи, сліпе поклоніння, а іноді й обожнювання людини, яка посідає найвище становище в політичній або релігійній ієрархії, надмірне перебільшення заслуг, функцій та ролі лідера (культ особи)
 12. яка подія стала геноцидом українського народу (голодомор 1932—1933рр)
 13. ЗО червня 1956 р. прийняли постанову …
 14. «Про подолання “культу особи” і його наслідків»
 15. 14 жовтня 1964 р. було скликано пленум ЦК КПРС, який звільнив М. Хрущова з посади «у зв’язку з похилим віком і погіршенням стану здоров’я». Новим першим секретарем обрали …. (Л.Брежнєва)
 16. система управління, за якої частина функцій центральної влади переходить до місцевих органів самоуправління; скасування або послаблення централізації (Децентралізація)
 17. державні органи територіального планування й управління промисловістю УРСР та СРСР, що існували в 1918— 1931 і 1957— 1964 рр. (Раднаргоспи (ради народного господарства))
 18. сукупність підприємств та організацій країни, які виготовляють озброєння і військову техніку для потреб збройних сил своєї держави та на експорт (Військово-промисловий комплекс)
 19. У травні 1958 р. з’явилося рішення про продаж колгоспам техніки МТС і створення замість них ….( ремонтно-технічних станцій (PTC))
 20. Наприкінці 1959 р. розпочалася кампанія з ….(укрупнення колгоспів)
 21. У 1961 р. в республіці зявилась «цариця полів» це …(кукурудза)
 22. Перша «хрущовка», побудована в (1957 р.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *